Maskot Tespík

TESPÍK, je postavička určená výhradně ke komunikaci s dětmi. Poprvé spatřil světlo světa v roce 2009, kdy byl představen v rámci oslav Dne Země. Od té doby se s ním malí i velcí mohou setkat na mnoha akcích v Hodoníně i v obsluhovaných obcích. TESPÍK má pod svou tlapkou ekologickou výchovu dětí, provádí ty nejmenší děti po sběrném dvoře při exkurzích a neustále vymýšlí nové  a nové vychytávky, které by děti nenásilnou formou motivovaly k třídění odpadů a ochraně přírody.

Jak TESPÍK vypadá: Tespík je lvíček oblečený v modrém tričku s velkým bílým písmenem "T" na prsou. Je velmi hravý, často velký popleta, ale děti ho mají moc rády. Moc toho nenamluví, za to je ho všude plno. Nepokazí žádnou legraci a vždy má pro děti po ruce nějakou sladkost.

S TESPÍKEM se děti mohou setkat v kreslené podobě, ve formě kostýmu/masky nebo v podobě maňáska na ruku.

Za dobu existence TESPÍKA vznikla jeho jménem spousta reklamních a edukačních předmětů určených dětem.

Pokud byste si chtěli zapůjčit na Vaši ekologicky laděnou akci prohazovačku nebo byste chtěli některé z našich materiálů použít ve výuce, budeme rádi. Jen nás o této skutečnosti prosím předem informujte.Výpůjčka prohazovačky a další informace k použití maskota:
Ing. Eliška Frolcová - vedoucí obchodu a marketingu - tel.: 602 555 319