Napsali o nás

Dobrý den,

od 6. 4. do 11. 4. 2016 proběhl na naši žádost ořez stromů a keřů na školní zahradě MŠ Mozaika Hodonín, kterou navštěvuje 125 dětí a v odpoledních hodinách je přístupná i pro veřejnost.
Ráda bych jménem zaměstnanců poděkovala vašim pracovníkům za profesionální provedení práce, při které nebyl narušen ani dopolední program dětí, včetně pobytu na školní zahradě, ani odpolední zpřístupnění zahrady pro veřejnost.
Zvláštní poděkování patří panu Jiřímu Knotkovi za upozornění na nebezpečný strom, který byl na jeho základě odstraněn.

Těšíme se na další spolupráci.  S pozdravem  Mgr. Alena Foltýnová, ředitelka MŠ

Dobrý den paní ing. Pospíšilová.

Ve středu 9.4.2014 nám byli Vaši chlapi měnit písek v pískovištích. Přestože se objevily naší vinou potíže – projetí aut v areálu zahrady, Vaši zaměstnanci se zachovali naprosto profesionálně, slušně a lidsky. Poradili si odmontováním herních prvků, nebrblali, byli vstřícní a ochotní. Chtěla bych moc poděkovat a poprosit, aby se toto poděkování dostalo k nim i na patřičná vedoucí místa.

Ještě jednou moc děkuji za slušné a ochotné jednání, se kterým se v dnešní době příliš nesetkáváme.

Svobodová Martina, ředitelka Mateřské školy Hodonín, Lužní 2

 

Dobrý den,

chtěla bych pochválit zeleň v Hodoníně. Oceňuji, že každý kousek záhonku, silniční ostrůvky i kruhové objezdy jsou důmyslně, ale vkusně osázeny. Žasnu nad stavbou, bohatostí, pestrostí záhonků, a to  po celé vegetační období. Je vidět, že u toho někdo přemýšlí a dá si záležet. Vím, že je za tím hodně práce i peněz. Jako ženská to prostě dokáži ocenit, tak jsem se rozhodla vám alespoň napsat.

Za moji pochvalu si asi nic nekoupíte, ale snad vás potěší a povzbudí k dalším nápadům.

Eva Mrkývková, DiS. , Firemní ES&H servis s.r.o.

MND Energy from Nature

Vážená paní inženýrko,

dovolte abych Vám poděkoval za profesionální přístup a pracovní nasazení Vašich zaměstnanců při údržbě zeleně, a prořezu větví stromů v okolí naší ubytovny MND a.s. , Pančava 47, Hodonín. S výsledkem jejich práce i s rychlostí jakou jste reagovali na náš požadavek jsme maximálně spokojení. Údržba proběhla dne 20.3.2013 v dopoledních hodinách. Přejeme hodně pracovních úspěchů do dalších dnů.

Hotel Krystal

Vážený pane inženýre,

dovolte, abych Vám poděkovala za velmi profesionální přístup Vašich zaměstnanců při kácení stromů, které proběhlo dnešního dne v okolí hotelu. Práci vykonávali Vaši zaměstnanci: Jiří Knotek, Dalibor Andrýsek a Roman Veselý. Byla radost sledovat jejich příkladné pracovní nasazení

Jana Viskupová
provozní ekonom

Vážená paní inženýrko,

dovolte mi touto cestou vyjádřit poděkování za spolupráci ve věci výsadby stromu „Pohádkovníku“ u ZŠ Hodonín v rámci akce Noc s Andersenem konané dne 30.03.2012.

Díky přístupu společnosti Tespra a díky Vaší ochotě a vstřícnosti, mohla být letošní „Noc“ obohacena o ekologický rozměr – výsadbu stromku – tak jako i na jiných místech, kde tato akce probíhá.  Děti byly obohaceny o zážitek vlastníma rukama zasadit strom a udělat tak zejména z hlediska místních včelařů „dobrou věc“. Byly o významu vysazení zrovna tohoto druhu stromku informovány a každé z celkového počtu jedenatřiceti přiložilo ruku k dílu.

Mnohokrát děkujeme za spolupráci.

S pozdravem

 

Svatava Hýbnerová

Městská knihovna Hodonín

dětské oddělení

Dobrý den Pane Zbořil!

Jako levicově smýšlející starobní důchodce si ctím a vážím práce všech Vašich pracovníků. Samostatné uznání si dovoluji vyjádřit obzvlášť pracovníkům odvozu komunálního odpadu, kteří pracují za každého počasí pravidelně i ve svátky. Často se stává, že odvoz odpadu mají přesně načasovaný a podle týdenních časových intervalů si lze nařídit hodinky. (Je to pouze expresivnní přirovnání). Co mě však nejvíce pozitivně překvapilo dnešního dne chci uvést následovně: Ve dnech vývozu pravidelně (bydlím na ul.Marxové) čekám až bude popelnice vysypána, protože si ji uzamykám zámkem na kolo k zábradlí. Tak tomu bylo i dnešního dne asi před půl hodinkou. Prázné popelnice byly po celé ulici v řadě postavené u oploceních tak, aby nebránily chodcům v chůzi. Nevím zda se jedná o náhodu nebo to již bude bývat pravidelností, ale k dnešnímu mile překvapujícímu zjištění mohu říct pouze toto: TOMU SE ŘÍKÁ PERFEKTNĚ ODVEDENÁ PRÁCE, která nemá chybu.

S úctou k Vám i všem Vaším pracovníkům zůstává,

starobní důchodce z Hodonína

Vepos Skalica

Vážený pán Zbořil,

touto cestou Vám chceme vysloviť poďakovanie za Vaše ochotne poskytnuté služby. S prácou Vašich zamestnancov sme boli nadmieru spokojní, kvalitne vykonanou prácou prispeli k zdarnému priebehu našich "skalických dní". Hlavne by sme chceli poďakovať p. Makuderovi, za veľmi ochotnú spoluprácu.

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

PODĚKOVÁNÍ

během úpravy zeleně u našeho domu mě příjemně překvapili vaši pracovníci, kteří odvedli skvělou práci. Jednalo se o úpravu trnové hradby za domem u vody na nám. Osvobození 7. Půvabná blondýnka a její kolega se svého úkolu zmocnili s nasazením a notnou dávkou odvahy, myslím že jsou to jedni z Vašich nejlepších pracovníků a odvážím se tvrdit, že by si zasloužili mimořádnou odměnu.

S přaním pěkného dne, Svoboda

Vážená paní inženýrko,

děkujeme za upozornění na kácení. Musíme velmi pochválit pracovníky,kteří práci konali,byl to profesionální koncert! Pokud můžete, vyřiďte pochvalu jejich nadřízeným, ti chlapci se vůbec nezastavili, jen dokáceli, začali vše uklízet. Měli jsme strach,že padající špalky nám zničí sušáky na prádlo nebo nový chodník, ale jediné, kde došlo k újmě, bylo kus starého chodníku, který je už dost zničený od zimního odhrnování sněhu ,kde radlice zachycovala sem tam vystouplé kachličky. Pracovníci se snažili opravit i toto ,ale asi by to chtělo odborníka. Mám proto ještě jednu prosbu, protože nevím, kdo se o chodníky stará, nevím na koho se obrátit s touto žádostí.Budete tak moc hodná a poradíte?

Děkuji ještě jednou a srdečně zdravím

Miluše Chvapilová,předsedkyně SVJ Družstevní 13 a 14,Hodonín

Základní škola T.G Masaryka Hovorany

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme Vám za Váš příspěvek do tomboly na 19. společenský ples dne 23.2.2013. Výtěžek z tomboly byl připsán na účet Sdružení rodičů při naši škole a bude použit na akce pro děti naší školy.

V Hovoranech 27. února 2013

Mateřská škola Hodonín

Vážený pane řediteli,

dne 6.11.2012 na zahradě naší mateřské školy pracovali Vaši zaměstnanci z provozovny 200. Káceli stromy a prořezávali suché větve. S jejich prací jsme byli velmi spokojeni, byli ochotní a vyšli nám ve všem vstříc. Proto Vás prosím, kdybyste jim mohl naším jménem poděkovat, jmenovitě panu Jiřímu Knotkovi, panu Daliborovi Andrýskovi a také paní Ludmile Paulusové, se kterou máme skvělou dlouhodobou spolupráci.

S pozdravom Milada Mikulášová zást. ředitelky MŠ

Vážená paní Paulusová,

Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala Vám  a hlavně panu Jiřímu Knotkovi,

který nám dne 13. dubna velmi ochotně pomohl s ořezem velkých větví, abychom stihli naložit kontejner do stanoveného času.

Byl velmi vstřícný a prezentoval Vaši firmu a služby k naší veliké spokojenosti.

S pozdravem Dr. Jaroslava Rosová Velkomoravská 34, Hodonín