Volná místa

Volná místa

Řidič nákladního vozidla

Požadujeme

  • Řidičské oprávnění skupiny C + profesní průkaz + kartu řidiče
  • Praxe v řízení nákladního vozidla
  • Dobrý zdravotní stav
  • Zdravý selský rozum a odpovědnost

Nabízíme:

  • Možnost okamžitého nástupu
  • Mzdové podmínky odpovídající významu pozice + individuální ohodnocení
  • Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • Výhody sociálního fondu, dovolená navíc

V případě zájmu kontaktujte paní Rebendovou:

Popelář - pracovník svozu odpadu

Požadujeme

  • Zdravý selský rozum
  • Ochotu k práci v terénu

Nabízíme:

  • Výhody sociálního fondu - stravenky, dovolená navíc

Dělník na sběrném dvoře – lisař

Pracovní poměr na dobu neurčitou

  • nástup možný ihned

  • místo výkonu práce: Měšťanská 78, Hodonín

  • jednosměnný provoz

Náplň práce:

  • příjem, evidence odpadů

  • třídění  a ukládání odpadů

  • lisování

Požadované znalosti a dovednosti:

  • samostatnost, pečlivost, důslednost

  • platný průkaz  a zkušenosti  s obsluhou vysokozdvižného vozíku

Nabízíme:

  • Perspektivní pracovní příležitost v prosperující společnosti

  • Zaměstnanecké benefity: stravenky, dovolená navíc